HAKKIMIZDA

Eğer ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi internet üzerinden satmak istiyor ama nereden başlayacağınızdan emin değilseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. ETicareteBasliyorum.com okuyucularının internette başarılı olmak için en önemli konulara tamamen hakim olabilmeleri için yayınlıyoruz.

İnternet üzerinden satış yapmayı ister bir ek gelir, isterseniz ana işiniz olarak düşünün, eticaretebasliyorum.com’u takip ederek e-ticarete en doğru şekilde başlayabilecek ve karşılaşacağınız farklı zorluklara şimdiden hazır olacaksınız.

Kimler Takip Etmeli?

• Daha e-ticarete başlama hayalleri aşamasında olanlar.
• Kendisini hazır hissedip de nasıl başlayacağını bilmediği için bir türlü başlayamayanlar.
• Mevcut işine e-ticaret kanalını da ekleyerek satışlarını arttırmak isteyenler.
• İnternetten satış yapmaya çoktan başlayıp işlerinin performansından memnun olmayanlar.
• E-ticaret işinde şimdiden başarılı olup, “daha fazla ne yapabilirim?” diyenler.

İnternet, e-ticaret veya teknoloji konularında hiçbir deneyimiz ve bilginiz olmadığı için nereden başlayacağınızdan emin olamıyorsanız ve ulaşabildiğiniz diğer eğitimlerin sizin seviyenize uygun olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle takipte kalın!

ETicareteBasliyorum.com ‘u UPLONDON LTD olarak yayınlıyoruz.

UPLONDON LTD

UPLONDON LTD olarak 18 yıllık dijital iletişim ve iş geliştirme deneyimimiz ile İstanbul ve Londra ofislerimizden dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimize dijital pazarlama, e-ticaret ve yaratıcı proje geliştirme hizmetleri veriyoruz.

Bugüne kadar Vodafone, Unilever, Ford, Renault, Turkcell, TEB ve daha birçok büyük markanın yanında, yayıncı olarak Facebook, Linkedin, Foursquare gibi yayıncılar ile partner olarak çalışan UpLondon aynı zamanda Shopify partneri olarak anahtar teslim e-ticaret projelerinin hayata geçirilmesi, e-ticaret danışmanlığı ve eğitimleri hizmetlerini de sunuyoruz.

Sahibinden, Hepsiburada, Akakçe, Limango gibi sektörün önde gelen markaları ve çok sayıda küçük ve orta büyüklükte e-ticaret girişimine verdiği danışmanlık, eğitim ve anahtar teslim proje geliştirme hizmetleri sayesinde hem Türkiye’de, hem de İngiltere’de e-ticaret sektörünün önde gelen ajanslarından biri haline geldik.